Jak spędzić wypoczynek nad morzem czarnym

Słoneczny Brzeg to szczególnie atrakcyjny kurort turystyczny Bułgarii. Miasto to cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Polaków szukających miejsca na wspaniałe wczasy. Stawki w Bułgarii są nieco niższe aniżeli w wyjątkowo egzotycznych kurortach świata. Podczas planowania podróży warto zwrócić uwagę również na opłaty za przelot – na pewno można wyszukać tanie loty do Bułgarii.

Osoby, jakie nie chcą planować wypoczynku samodzielnie, są w stanie wybrać propozycję z katalogu biura podróży. Po wpisaniu hasła „Słoneczny Brzeg Bułgaria” można wynaleźć niezwykle dużo wycieczek bądź rodzinnych wczasów w wersji all inclusive. W cenę tego wyjazdu wliczone są koszty wycieczki, zakwaterowanie w hotelu, posiłki, ubezpieczenie turystyczne. Często opłacona jest jeszcze zdolność korzystania z hotelowego basenu, sauny, jacuzzi bądź gabinetu SPA.

Dodatkowo można zakupić wycieczki fakultatywne. Jednak większość ludzi decydujących się na odpoczynek w Bułgarii pożytkuje czas na plażach. Wybrzeże Morza Czarnego jest znane bowiem z ciepłej wody a także pięknych, piaszczystych plaż. Można tu zarezerwować ponadto rejsy statkami bądź jachtami, zaplanować imprezy w dużych klubach i dyskotekach.