Stolica Francji: najbardziej romantyczne miasto na świecie

Stolica Francji uznawana jest za najpiękniejsze z miast Europy. Popularność ta jest całkowicie zasłużona, bowiem trudno (nawet na całym świecie!) znaleźć drugie tak urokliwe i romantyczne miasto. Zachwycające secesyjne kamienice, przepiękne zabytki a także wyjątkowa, niemożliwa do opisania słowami atmosfera przemawiają za tym, aby kierunkiem romantycznej podróży we dwoje był właśnie Paryż.

Do stolicy Francji przyjeżdżają zakochani z całego świata, przykładowo dla zamożnych Azjatów spełnieniem marzeń o idealnej podróży poślubnej jest właśnie wycieczka do Paryża. Wiele osób ochoczo spędza czas z partnerem, spacerując wzdłuż Sekwany albo leniwie sącząc przepyszne francuskie wino w jednej z wielu urokliwych niewielkich restauracji.  Przepiękne są również paryskie parki, z zachwycającym Ogrodem Luksemburskim na czele. W tego typu scenerii na pewno zostaną zrobione niezapomniane fotografie we dwoje.

Co więcej paryska baza hotelowa jest bardzo bogata i zróżnicowana. Zakochani odnajdą tu zarówno znane, sieciowe hotele, ale także prywatne kameralne niewielkie obiekty noclegowe ulokowane w sekretnych paryskich podwórkach rodem z „Amelii”. Najwyższa francuska jakość  spełni wymagania nawet najbardziej wymagających par. Ponieważ Paryż tak po prostu sprzyja miłości.