Wypoczynek w Bułgarii

Bułgaria to kraj, do którego wyjeżdża coraz więcej obcokrajowców, wspaniałe plaże, nowe ośrodki wypoczynkowe, nie wysokie ceny, wyśmienita obsługa, bezpieczeństwo to czynniki, które ciągną turystów w to ciepłe miejsce. Słoneczny Brzeg to Las Vegas tej części Europy, każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie, poza propozycjami czysto wypoczynkowymi dla leniwych turystów, są również oferty atrakcyjnych wycieczek objazdowych. 

Wyjazd do Hiszpanii

Często aż prosi się, żeby wypocząć od tej szarej, lokalnej rzeczywistości a także wybrać  się gdzieś dalej. Może to być wycieczka na całe wakacje, może tylko na parę dni, a nawet i na weekend. Każdy będzie z pewnością warty przebytej okresu. Szara monotonia jest w stanie bowiem przygnębiać a także raz na określony czas należy uzupełnić własne akumulatory w zupełnie niespotykanej mieście.

Budapeszt w trzy dni

Budapeszt jest jedną z najpiękniejszych, choć wciąż tych niedocenianych stolic europejskich. To znajdujące się w północnej części Węgier miasto swą urokliwość zawdzięcza przede wszystkim położeniu nad Dunajem.

W ofercie biur turystycznych można odnaleźć rozmaitość wypraw do Budapesztu, ale zazwyczaj są to podróże kilkudniowe. 

Interesujące wycieczki

Warto jest zwiedzić ciekawe miejscowości w południowej części Europy, te na przykład jak Lizbona albo Wenecja. Lizbona toż najistotniejsze miasto Portugalii i zarazem jej stolica, leży nad rzeką Tag u ujścia do Oceanu Atlantyckiego. Jest to kierunek turystyczny jest wysoce korzystna Lizbona ciekawe punkty oferuje właściwie na jakimś kroku. Warto tam obejrzeć Klasztor, Calouste Gulbenkiana, oceanarium. 

Co możemy zobaczyć w Tallinie i Mińsku?

Z bogatego estońskiego dziedzictwa i wielu inspirujących budynków, które prezentują swoją przeszłość słynie Tallin, który zawiera ogromne ilości imponujące zabytki i pomniki, być może z których najbardziej godnym uwagi jest prawosławny świątynia Aleksandra Newskiego, który dominuje nad znaczną częścią miasta, ponieważ znajduje się na szczycie wzgórza.